Dankjewel voor het aanvragen van de studiegids
De studiegids is onderweg naar je e-mail inbox. Check voor de zekerheid of de mail niet in je spam terechtkomt (in dat geval kun je ons toevoegen aan je veilige afzenders).
Natuurlijk gaat er niks boven het echt ervaren van Shiatsu voor jou kan betekenen. En dat kan! Wil je laagdrempelig kennis maken met Shiatsu en meer in balans komen? Doe dan mee met Shiatsu The Basics: een proeverij van 7 lessen vol praktische technieken en persoonlijke ontwikkeling. Ideaal als eerste stap.
Of overweeg je de opleiding te volgen en wil je de sfeer komen ervaren? Kom dan naar de open dag in Amersfoort. Als je enthousiast bent, dan kun je vervolgens instromen in het basisjaar. Of meld je direct aan voor de rug- & buiklig intensive.
Open dag Amersfoort
Tijdens de open avond maak je kennis met onze ervaren en inspirerende docenten, studenten en afgestudeerde Iokai Shiatsutherapeuten. Met veel enthousiasme vertellen zij je hoe het is om Shiatsu te studeren en om als Shiatsutherapeut te werken of je eigen, bloeiende praktijk op te bouwen. En natuurlijk laten we je Shiatsu ook ervaren door middel van gemeenschappelijke oefeningen.
De studie tot Iokai Shiatsutherapeut is meer dan een opleiding. Het is een proces. Je leert stap voor stap het ambacht van Iokai Shiatsutherapeut én het ondernemerschap Tegelijkertijd doe je vaardigheden en inzichten op waarmee je je als persoon ontwikkelt.
De open avond staat gepland op:
📅 13 februari in Amersfoort
⏰ Tijd: 19:00 -21:00 uur
Tijdens de Opleiding Iokai Shiatsu ligt de nadruk op het leren vanuit de praktijk. Je leert een praktische toepassing van de oosterse geneeskunde met je handen. Na afloop van de modules van het basisniveau ontvang je een certificaat en ben je in staat om een ontspannende behandeling te geven. Vervolgens kun je eventueel verder studeren om het erkende diploma als Iokai Shiatsutherapeut te behalen.
Kom naar de open dag en raak ook geïnspireerd!
Open dagen
13 februari Amersfoort
Aanmelden
Delano Hill
Sportschoolhouder, voormalig profvoetballer
1e jaars student
- De praktijkgerichte aanpak zorgt ervoor dat je vanaf dag één leert door te doen
- De opleiding brengt niet alleen fysieke, maar ook mentale en emotionele veranderingen
- Je ontwikkelt jezelf én leert anderen op een diep niveau te helpen
“Als sportschoolhouder en voormalig profvoetballer was ik altijd al bezig met gezondheid en het lichaam. Het idee van het zelfhelend vermogen en energie sprak me enorm aan, maar het duurde even voordat ik de stap naar de Shiatsu-opleiding durfde te zetten. Toen ik op de open dag zag hoe docent Tjerk iemand behandelde en de energie letterlijk zag stromen, wist ik dat dit het was.
De opleiding is heel praktijkgericht, wat perfect bij me past. Vanaf de eerste les ben je al bezig met jezelf en anderen, en dat maakt het leerproces echt krachtig. De opbouw is heel duidelijk: je begint met de basis, maar binnen korte tijd voel je al grote veranderingen in je lichaam en mindset. De docenten begeleiden je goed, en ik leer ook veel van mijn medestudenten.”
Open dagen
Wil je meer weten over de open dagen?
Klik dan op deze video.