Yogastudio of meditatieruimte huren in Delft
De studio aan de Mina Crusemanstraat 42 te Delft, die wij normaliter gebruiken voor de shiatsu opleiding, is op bepaalde dagen te huur als yogastudio, meditatieruimte of anderszins.
De studio
De studio is een sfeervolle ruimte met een geschatte afmeting van ongeveer 70 m2. Het heeft een eigen hal waar ruimte is om kleding op te hangen en schoenen neer te zetten.
Aanwezig:
- Meditatie kussens
- Dekens
- Futons (100 x 200 cm)
Ligging en beschikbaarheid
De studio ligt in het Martial Arts Centre Delft. In het centrum is een grote gemeenschappelijke kantine en zijn kleedruimtes met douchefaciliteiten aanwezig waarvan gebruik kan worden gemaakt. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid.
De ruimte is beschikbaar voor yogalessen, meditatielessen, Tai Chi, etc. op verschillende dagen van de week en in de avonden beschikbaar.
Dagdelen
8.30 – 12.30 uur
13.00 – 17.00 uur
18.00 – 22.00 uur
Interesse?
.
.
.